O FIRMIE

SZANOWNI PAŃSTWO

W 2000 r. podjęliśmy decyzję o podjęciu produkcji specjalistycznych urządzeń do przenośników taśmowych. Chcieliśmy udowodnić, że rodzima firma potrafi wykonać urządzenia nie ustępujące w niczym konstrukcjom zagranicznym. Od tego czasu, działania nasze koncentrują się na produkcji, sprzedaży, serwisie oraz badaniach i wdrożeniach nowych rozwiązań.

01.01.2006r. spółka cywilna NITROLL przekształciła się w firmę jednoosobową NITROLL Tomasz Link.

Celem naszym jest jak najlepsze, kompleksowe zaspokojenie Państwa potrzeb. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, służymy doradztwem technicznym, elastycznie podchodzimy do kwestii finansowych związanych z sygnalizowanymi potrzebami. Jesteśmy Firmą popierającą i ceniącą rozwój myśli i technologii polskiej, a produkty nasze to polska myśl techniczna oraz w całości polska produkcja. NITROLL – to w 100% firma z kapitałem polskim. Swoją działalność i rozwój finansujemy ze środków własnych. Produkując urządzenia w oparciu o sporządzoną przez nas dokumentację i własną, sprawdzoną technologię – staramy się przyczynić do wzmocnienia polskiej gospodarki.

Jesteśmy dumni, iż po wielu latach badań i testów w najcięższych warunkach, możemy przedstawić urządzenia sprawdzone, niezawodne i dostosowane do realiów płatniczych Odbiorców krajowych.

Mając na uwadze kompleksowość naszych usług, oferta podstawowa została rozszerzona o taśmy przenośnikowe (Matador).

Naszą pasją jest konstruowanie najlepszych, o najwyższej skuteczności działania  urządzeń wspomagających pracę przenośników taśmowych.

Stosowanie naszych urządzeń ma na celu zwiększenie ekonomiki transportu poprzez zwiększenie niezawodności, zmniejszenie energochłonności, ograniczenie ilości osób potrzebnych do obsługi oraz zwiększenie bezpieczeństwa na stanowiskach pracy (obsługa ogranicza się tylko do okresowej kontroli urządzeń).

Większość urządzeń NITROLL dostępnych jest w 2 wykonaniach: „Prestige” (rozbudowane technicznie, działające bardzo precyzyjnie i bardzo skutecznie, nie wymagające regulacji, droższe) oraz „Economic” (budowa uproszczona, działające precyzyjnie i skutecznie, wymagające okresowej regulacji, tańsze).

Urządzenia NITROLL odznaczają się następującymi cechami:

  • bardzo wysoką skutecznością pracy
  • niezawodnością
  • prostotą montażu
  • uniwersalnością (teleskopowo rozsuwane elementy mocujące do tras przenośników)
  • zwartą budową
  • w zgarniaczach – precyzyjnie regulowaną siłą docisku do taśmy, niezależnymi skrobakami i łatwością ich wymiany.

Wszystko dla wygody i satysfakcji Klienta

Ponieważ występują różne problemy związane z eksploatacją przenośników – często musimy dostosowywać istniejące konstrukcje do specyficznych wymagań Klienta.

Dobór właściwych urządzeń wspomagających pracę przenośnika taśmowego oraz ich niezbędnej ilości – zależy od bardzo wielu parametrów technicznych, warunków pracy oraz możliwości zabudowy urządzeń. W związku z powyższym, na podstawie informacji uzyskanych od Klienta, na temat problemów występujących w funkcjonowaniu Jego przenośników, po zapoznaniu się z odpowiednią dokumentacją, lub pomiarze przenośników, przygotowujemy pełną ofertę techniczno – handlową (wraz z rysunkami DWG, w przypadku konieczności uwzględnienia ich w projekcie technicznym).

Na bazie doświadczeń zdobytych w przedsiębiorstwach eksploatujących urządzenia NITROLL, staramy się ciągle udoskonalać nasze konstrukcje, gdyż miarą sukcesu NITROLL jest pełna satysfakcja naszych Klientów.

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi częściami zamiennymi lub zużywającymi się (np. skrobakami), posiadamy własny serwis, który służy pomocą podczas montażu urządzeń.

Będziemy wdzięczni za uwagi dotyczące wszystkich aspektów naszej działalności. Prosimy o sugestie dotyczące problemów technicznych, których rozwiązania wspólnie moglibyśmy się podjąć.

Największą wartością firmy NITROLL są zaangażowani i pełni pomysłów pracownicy. Jestem dumny z faktu, iż mogę z Nimi pracować dla Państwa.

 

Łączę wyrazy szacunku

Tomasz Link

właściciel